Kawiarnia

KAWIARNIA:

Nasza kawiarnia już od samego wejścia zaprasza gości swoim przytulnym klimatem. Wygodne ratanowe krzesła, oraz ciepły wystrój sprawiają, że aż nie chce się wychodzić. By dać naszym gościom choć odrobinę luksusu, postawiliśmy na jakość. Możemy poszczycić się najnowocześniejszym automatem do kawy oraz personelem złożonym z wykwalifikowanych baristów, którzy sztukę parzenia tego magicznego napoju opanowali do perfekcji. Ponadto mamy do zaoferowania wiele przepysznych deserów lodowych idealnych nie tylko na gorące dni. Zapewniamy, że jest z czego wybierać, ponieważ dysponujemy ponad 70 różnymi smakami lodów!

Kawiarnia jest połączona z recepcją oraz tarasem, dzięki czemu można delektować się smakami naszych potraw na świeżym powietrzu. Dodatkowo na tarasie znajdują się kocyki, które mają za zadanie sprawić, by nawet chłodniejsze dni nie przeszkodziły naszym gościom w delektowaniu się smakiem Villi Vanilli.

Klimatyczna atmosfera powoduje, że wieczory, w doborowym towarzystwie przy świetle lampionów, na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Wszystkie dania z   karty menu   dostępne są zarówno w restauracji jak i w kawiarnii.