Restauracja

Restauracja Villa Vanilla

To niezwykłe miejsce, gdzie sztuka nowoczesności miesza się z tradycją. Naszą ideą było stworzenie miejsca o wyjątkowym klimacie, gdzie będzie można spędzić niezapomniane chwile i miło spędzić czas. W podziemnym zaciszu, ściany z cegieł oraz wystrój restauracji, tworzą unikalne połączenie, które każdego wprowadzi w pozytywny nastrój.

Wykwintne potrawy przygotowywane są z najwyższą starannością oraz precyzją, by uzyskać niepowtarzalny smak, który sprawia, że każde danie jest wyjątkowe. Gwarancją zadowolenia naszych gości jest dla nas świeżość oraz jakość produktów.

Karta MENU została stworzona przez naszych kucharzy, w oparciu o inspiracje z całego świata oraz jedne z najznakomitszych potraw, które przypadną do gustu każdemu. Jest ona co sezon zmieniana, by zapewnić naszym gościom różnorodność oraz możliwie jak najlepsze dania w zależności od dostępnych sezonowo produktów.

Wszystkie dania z   karty menu   dostępne są zarówno w restauracji jak i w kawiarnii.

Nasza restauracja może się również poszczycić bardzo szeroko rozwiniętą kartą alkoholi, w tym wielu rodzaju win pochodzących w różnych zakątków świata.

Dla wygody naszych gości, w restauracji jak i w kawiarni, można zamówić te same potrawy.